(095) 501 35 35 vaskovskydental@gmail.com Пн-Нд, 9:00 - 21:00

ПРО НАС

Медичний центр “Vaskovsky”- стоматологія , що здійснює лікування зубів в суворій відповідності світовим стандартам. Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг. За роки роботи нашими фахівцями надбаний величезний досвід, а якість послуг, що надаються доведено до найвищого рівня Медичний центр “Vaskovsky” користується популярністю навіть серед інших стоматологів, що є вагомим аргументом для підтвердження якості роботи компанії.

ЯКІСТЬ

П'ять складових успіху, наші переваги:

  • Потужна команда фахівців
  • Першокласне діагностичне і лікувальне обладнання
  • Новітні методики, серед яких установка дентальних  імплантів в різних клінічних ситуаціях, видалення зубів із застосуванням Piezon Master, лікування каналів під мікроскопом і т.і
  • Професійний хірург-стоматолог з більш ніж 15-річним стажем 
  • Комплексний підхід. Налагоджена робота гігієніста, терапевта, імплантолога і ортопеда гарантує ідеальне відновлення зубів

СПЕЦІАЛІСТИ

У клініці працює високопрофесійний і дружній колектив, завдання якого зробити кожне відвідування пацієнтом стоматологічної клініки “Vaskovsky” максимально комфортним і ефективним. Ми несемо відповідальність за якісне лікування та створення сприятливої атмосфери. Лікарі клініки постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять стажування в передових стоматологічних центрах США , Італії та ще цілого ряду європейських країн. Ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти, спираючись на свій багаторічний досвід, запропонують вам тільки кращі, якісні і необхідні процедури з максимальною ефективністю і безпекою.

th-1

НАША ЦІЛЬ

МИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВИРІШУЄМО ПРОБЛЕМИ

Команда спеціалістів вищого класу

Стоматологічний центр «Vaskovsky» запрошує всіх, кого цікавить консультація стоматолога. Терапевти, ортодонти, гігієністи, хірурги та інші фахівці допоможуть вам вирішити існуючі проблеми і зберегти здоров’я зубів.

Ми лікуємо ,використовуючи найсучасніші зубозберігаючі методики, комплексний підхід, індивідуальні програми з урахуванням особливостей кожного пацієнта.

Важко переоцінити ту роль, яку відіграє діагностика  в стоматології. Деякі методи (наприклад, візуальний огляд або зондування) встигли стати настільки звичними, що пацієнти вже практично не усвідомлюють важливості їх застосування. Насправді навіть за допомогою цих нескладних маніпуляцій можно діагностувати ряд стоматологійчних захворювань.На жаль, далеко не всі проблеми можна побачити неозброєним оком. Багато небеспечних  запальних процесів протікають глибоко в тканинах, ось чому повноцінна діагностика в стоматології неможлива без спеціальної апаратури. Використання цифрового рентген-апарату, мікроскопа дозволяє швидко здійснювати діагностику зубів і навколишніх тканин .

КЛІЄНТИ

ВІДГУКИ

Отличная клиника, безумно приятный персонал и сервис. Давно искала место, где в первую очередь главное это качество и здоровье. Скоро буду делать чистку, не могу дождаться результата

Anastasiia Baranchuk

Пришла в эту новую клинику знакомиться и заодно зубки почистить! Очень впечатлена, высочайший уровень сервиса, комфорт и все это прямо под боком 🙂 Спасибо вам за мою теперь очень уверенную улыбку

Валерия Клипкова

ПОСЛУГИ

Лікування та реставрація зубів

Всі види відновлення зуба — від «непомітної» пломби мікро розміру до художньої реставрації зі зміною форми та кольору 

Лікування кореневих каналів

В одне відвідування з застосуванням мікроскопа і сучасного європейського протоколу при випадках від самих початкових форм запалення до гранульом і кіст.

Лікування ясен

Апаратний метод «Вектор», всі види чистки, пластична хірургія ясен.

Відбілювання зубів

Лідери серед систем в США «ZOOM» і «Beyond». Абсолютно щадне і ефективне кисневе освітлення зубів.

Дитячий прийом

Досвідчений і терплячий лікар знаходить підхід до дітей.

Ортодонтія

Брекет-системи від металевих до естетичних (сапфір, кераміка). Знімні і незнімні пластинки для дітей.

Протезування

Керамічні коронки і вініри виготовляються за допомогою цифрових технологій: сканера, комп'ютерного моделювання та 3Д принтера.

Хірургія

Видалення зубів, коренів, кіст, а також непрорізавшихся зубів мудрості без щипців, за допомогою ультразвуку (пьезохірургія). Постановка імплантів з використанням  комп'ютерних шаблонів, як одиночних так і при повній втраті зубів.

Напишіть нам

Можливо у Вас є запитання або Ви хочете щоб ми Вам передзвонили:

Чекаємо на Вас

АДРЕСА

м. Ірпінь, вул. Тургенівська, 25В

E-MAIL

info@evdental.com.ua

ТЕЛЕФОН

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. - Нд.: 9:00-21:00

ПРИМІТКА

Додаткова але важлива інформація для пацієнтів. Наприклад графік роботи в святкові дні

WordPress Video Lightbox Plugin